


550 ₴
Пам`ятна банкнота 20 гривень грн 2023 року ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО! у сувенірній упаковці.
Відправка новою поштою 1-2 дні по предоплаті 100 грн. Номер банкноти може відрізнятись від номера на фото. Банкноти в наявності. Стан банківський.
Пам’ятна банкнота введена в обіг на відзначення стійкості, незламності, героїзму та сили духу українського народу, які він виявляє у боротьбі проти збройної агресії росії.
24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, оголосивши проведення “спеціальної військової операції”. Дії агресора, який масово та жорстоко вбиває цивільне населення, завдає нещадних артилерійських обстрілів та авіаударів, руйнує інфраструктуру та знищує населенні пункти, викликають шок у всьому цивілізованому світі!
Україна відстоює свою незалежність, суверенітет, територіальну цілісність та право на життя! Наша Перемога – це перемога добра, справедливості, демократії; перемога світла над темрявою!
Пам’ятна банкнота номіналом 20 гривень 2023 року випуску з підписом Голови Національного банку України Андрія Пишного серії ЗС з номерами 0000001–0300000; містить елементи захисту чинного номінального ряду банкнот та додаткові оптично-змінні елементи захисту; розмір банкноти – 80 x 165 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | НБУ |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Номінал | 20 гривень |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Банкноти України |